Mantelzorgavond Molenlanden: informatie, ontmoeting en ontspanning
Molenlanden – Van 10 tot en met 16 november 2025 is het de week van de mantelzorg. Een op de drie volwassenen zijn ‘mantelzorger’. Een mantelzorger is iedereen die extra (zorg)taken heeft voor een familielid of naaste. U kunt extra zorg hebben voor uw zoon of dochter, of misschien zorgt u voor uw partner of voor uw (schoon)ouders, u bent van harte welkom op de mantelzorgavond op 13 november 2025.
Mantelzorgers hebben een gezinslid of naaste die te maken heeft met een ziekte/beperking of aandoening. Soms is het zichtbaar, maar als een gezinslid bijvoorbeeld te maken heeft met een psychische kwetsbaarheid is dat vaak niet het geval. Mantelzorg is niet alleen de zorg, maar ook rekening houden met de ander, zorgen hebben over de ander en alles wat erbij komt kijken als naaste van iemand die extra zorg nodig heeft. Als u twijfelt of u een mantelzorger bent, neem dan gerust contact op via onderstaande mogelijkheden.
Alle mantelzorgers uit Molenlanden worden uitgenodigd voor de avond van de mantelzorger op 13 november. Een avond met informatie, ontmoeting en ontspanning. Bij opening is er de informatiemarkt, dan begint het programma met de sprekers Maria Grijpma en Inge Jager van het boek ‘Klein Geluk voor de mantelzorger’, dan spelen de musici van appeltaartconcerten klassieke muziek en achteraf is er de mogelijkheid nog een drankje te nemen.
Programma
19:00 uur ontvangst met koffie en informatiemarkt
19:45 – 20:45 uur Sprekers klein geluk
20:45 – 21:15 uur pauze met appeltaart
21:15 – 21:00 uur Appeltaart concert
22:00 – 22:30 uur afsluiting met een drankje
Datum: donderdag 13 november 2025
Locatie: Booij Kaasmakers, Middenpolderweg 63, 2959 LB Streefkerk
Aanmelden via info@welzijnmolenlanden.nl of 085-0066089
Wilt u of op de hoogte blijven van de informatie voor mantelzorgers? Aanmelden als mantelzorger kan via de website: https://is.gd/VLjtvk
Verder kunt u ‘Welzijn Molenlanden’ volgen op Instagram en Facebook.


