Werelderfgoed: Open dagen voor vrijwilligers
Kinderdijk – Het UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk heeft momenteel een vrijwilligersteam van 225 mensen. Dat lijkt veel, maar toch zijn er nog altijd nieuwe vrijwilligers nodig. Daarom organiseert men twee open dagen om nieuwe enthousiastelingen te werven.
De open dagen worden gehouden op dinsdag 27 februari a.s. van 14:00 – 16:00 uur en zaterdag 2 maart van 10:00 – 12:00 uur. Tijdens deze open dagen zal de Vrijwilligerscoördinator samen met de geïnteresseerden aan boord van de rondvaartboot stappen en zo een volledig beeld schetsen van alle beschikbare werkzaamheden als vrijwilliger binnen het Werelderfgoed.
“Heb je altijd al een actieve rol willen spelen in het behoud van UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk? Dit is je kans!”, zo laat het Werelderfgoed weten. “Of je nu een passie hebt voor gidsen, varen als schipper, gastvrijheid als host, klussen, of werken achter de kassa, er is voor ieder wat wils!”
Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via https://www.kinderdijk.nl/opendag
Foto: Werelderfgoed Kinderdijk