Dankdag bij Kerkklokradio
Woensdag 4 november 2026 is het Dankdag voor gewas en arbeid. Zoals gebruikelijk verzorgt Kerkklokradio de uitzending van een kerkdienst in de avondprogrammering. Deze keer wordt de dienst vanuit de Hervormde Gemeente in Nieuwpoort uitgezonden. Tussen 19.00 en 21.00 is de programmering daarom aangepast.
Om 21.15 uur, na de meditatie, kunt u luisteren naar ‘In gesprek met …’, waarin Wil Borsje praat met Daniël van der Leer, voormalig directeur Christian Refugee Relief, nu werkzaam bij Frontlinie.
Binnenkort neemt een groep mensen deel aan de Himalayan Hope Tour. Middenin de wonderschone natuur van de Himalaya bezoeken zij Christenen, die te maken hebben met de harde realiteit van christenvervolging. Daniël zal voor deze reis het bureauwerk doen, later zal hij zelf gaan reizen.
‘In gesprek met …’ wordt herhaald op zondagmiddag om 13.15 uur.


