Drugslab aangetroffen in Giessenburg
Giessenburg – De politie is zaterdag 30 september 2023 in alle vroegte binnengevallen in een bedrijfspand aan de Parallelweg. In het pand werd een laboratorium aangetroffen voor het fabriceren van synthetische drugs.
Aan de inval was een uitgebreid onderzoek voorafgegaan door de Landelijke Recherche. Rond 07:00 uur zaterdag viel de Dienst Speciale Interventies het pand binnen. Daar werden zeven personen aangetroffen en aangehouden. Het gaat om twee Nederlandse mannen, vier met de Mexicaanse nationaliteit en twee Polen.
Naast een grote hoeveelheid chemicaliën werd ook een slaapgelegenheid aangetroffen.
Burgemeester Segers heeft het pand zoals dat heet direct “bestuurlijk gesloten” en de zeven aangehouden mannen zullen dinsdag 3 oktober worden voorgeleid bij de rechtbank Oost-Brabant, onder regie van het Landelijk Parket.
Foto: Politie